Jaunumi

Animācijas darbnīca

Animācijas darbnīca

Ar animācijas darbnīcu š.g. 26.jūnijā viesojāmies Valmieras Viestura vidusskolā, kurā topošie četrklasnieki devās spēles Interlande Piesardzības kalnā "Esi interneta izcilnieks" mācību programmas ietvaros. Bērni pirmo reizi piedalījās šādā nodarbībā un novērtēja iespēju uzzināt par animācijas veidošanas rīkiem. Darbnīca paredzēta vēl 4 vietās Latvijā un drīzumā viesosimies arī Ādažu vidusskolā, Vecpiebalgas vidusskolā, Rīgas Hanzas vidusskolā un Durbes PII “Ābolītis”. Savukārt jūlijā un augustā mūs varēs satikt piecos pilsētas svētkos.

Lasīt tālāk
Aicinām uz atklāšanas pasākumu tiešsaistē

Aicinām uz atklāšanas pasākumu tiešsaistē

Aicinām uz programmas "Esi interneta izcilnieks" atklāšanu š.g. 16.maijā no plkst. 14:00 - 15:00 TIEŠSAISTĒ Drossinternets.lv mājas lapā vai Facebook kontā facebook.com/drossinternets. Pasākums tiks organizēts kā spēle, lai noturētu arī pašu mazāko skatītāju interesi. Pasākumu skatīties aicināti sākumsskolas un pirmsskolas pedagogi, kā arī bērni. Pasākumā tiks sniegta informācija par programmu, plānotajām aktivitātēm, pedagogu aptaujas rezultātiem, kā arī būs praktiska mācību aktivitāte un izlozētas balvas.

Lasīt tālāk
Iznācis 2024.gada maija ziņu izdevums

Iznācis 2024.gada maija ziņu izdevums

Ziņu izdevumā ir apkopota jaunākā informācija - aktualitātes un izglītojošie materiāli par drošību internetā, par kuriem informējam skolas, bibliotēkas, sadarbības partnerus, vecākus un mūsu sekotājus.
2024.gada maija ziņu izdevums '68 šeit >
Lasīt tālāk