DI Vēstnesis

Šobrīd Latvijā darbojas vairāk nekā 30 drošāka interneta vēstneši (DIV). Reģionālie vēstneši ikdienā sniedz savu ieguldījumu, lai veicinātu drošāku interneta lietošanu savas pilsētas, ciema un novada iedzīvotāju vidū, īpašu uzmanību veltot tieši bērnu izglītošanai par drošu un atbildīgu moderno tehnoloģiju izmantošanu.
 

Lepojamies ar mūsu  Drošāka interneta vēstnešiem (DIV) #DIVēstnesis, un mūsu komandas plašo mērogu bērnu un jauniešu izglītošanā par drošību internetā un medijpratību.

Drošāka interneta vēstnešu galvenie uzdevumi

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc nodarbībām no skolām visā Latvijā, Drošāka interneta vēstnešu iesaiste un atbalsts ir ļoti nepieciešams sabiedrības izglītošanā un informācijas izplatīšanā par drošību internetā un medijpratību visā Latvijā. Vēstneši pamatā sniedz atbalstu:

 

  • Rūpējoties par sava novada iedzīvotāju zināšanu un prasmju uzlabošanu:

-    Vadot nodarbības bērniem;

-    Informējot skolu pedagogus un vecākus;

 

  • Organizējot aktivitātes par drošību internetā savā pilsētā, novadā, piemēram, atzīmējot ikgadējo Drošāka interneta dienu;
  • Izplatot informāciju par Drossinternets.lv pieejamiem izglītojošiem materiāliem un organizētajām aktivitātēm.

Mēneša digitālie apskati

#28 Janvāris, 2024

#29 Februāris, 2024

 

DIV tikšanās

Jau 7. gadu pēc kārtas š.g. 16. un 17.augustā notika divu dienu apmācības, kurās vēstneši guva jaunas zināšanas un dalījās pieredzē. Kopīgi pavadītais laiks stiprinās mūsu komandu, un ir vērtīgs pamats turpmākajai darbībai, izstrādājot jaunus izglītojošus materiālus, lai veicinātu bērniem drošāku internetu.


Paldies ekspertiem, kas dalījās zināšanās un sadarbības partneriem, kas palīdzēja organizēt mācības: Riga Tech Girls, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, DW Akademie, mittoevents.com
 

Paldies DIV par kopā pavadīto laiku un gūto pieredzi. Kopā mēs varam vairāk!

 

Ja vēlaties kļūt par brīvprātīgo drošāka interneta vēstnesi, aicinām aizpildīt pieteikuma formu šeit >>>


Drossinternets.lv aizsāka Drošāka interneta vēstnešu programmu 2017.gadā.