Nodarbības

Drossinternets.lv piedāvā attālinātas nodarbības skolēniem par drošību internetā – par riskiem un apdraudējumiem, ar kuriem bērni un pusaudži sastopas internetā, kā no tiem izvairīties un sevi pasargāt, kur meklēt palīdzību. Aicinām skolas pieteikties 30-40 minūšu tiešsaistes nodarbībai.

Lūdzam aizpildīt tabulu zemāk, norādot skolēnu vecumu, vēlamo datumu un nodarbības tēmas. Mūsu lektors ar Jums sazināsies.

 

Klātienes nodarbības mūsu lektori un drošāka interneta brīvprātīgie vēstneši sniedz savu iespēju robežās, atkarībā, cik noslogots ir mēneša nodarbību grafiks. Tā kā mūsu budžets un cilvēkresursi ir ierobežoti, vēršam uzmanību, ka:

 

  • Bezmaksas nodarbība tiek sniegta tikai darba laikā un tikai, ja tajā piedalās vismaz 25 personas.
  • Ja klātienes nodarbībā piedalās mazāk kā 25 cilvēki, tā būs par maksu, un tiks izrakstīts rēķins.
  • Nodarbība ārpus Rīgas paredz lektoram segt ceļa izdevumus.
  • Nodarbību, ko sniedz drošāka interneta brīvprātīgais vēstnesis, paredz segt ceļa izdevumus vēstnesim.
  • Vienā skolā vienā reizē mūsu lektors sniegs ne vairāk kā 2-3 nodarbības (40 min. katra).
  • Skolām jānodrošina vismaz 1 pedagoga klātbūtne nodarbības laikā.
  • Lektoram ir tiesības neturpināt vadīt nodarbību, ja skolēni ar skaļu un nepieklājīgu uzvedību traucē tās norisei.

Aicinām pieaugušos piedalītes mūsu partnera Latvijas Pašvaldību mācību centra organizētos mācību semināros. Pieteikšanās un papildu informācija www.lpmc.lv vai pa tālruni 67551217.

Mērķauditorija: izglītības iestāžu atbalsta personāls, sociālie pedagogi, pedagogi, audzinātājas, sociālie darbinieki, kuri strādā ar ģimenēm un bērniem, bibliotekāri.

 

Ja Jums ir interese par mūsu organizētajām nodarbībām, lūdzu, sūtiet e-pastu uz nodarbibas@drossinternets.lv vai aizpildiet formu:

Nodarbības mērķauditorija