Jaunumi

21.04.2020 / 11:00

Piesakies par Drošāka interneta vēstnesi

Aicinām jaunus dalībniekus pievienoties brīvprātīgo vēstnešu komandai, aizpildot pieteikuma anketu līdz š.g. 29. maijam. Jau šobrīd aktīvi darbojas 30 Drošāka interneta vēstneši visā Latvijā, savu iespēju robežās izglītojot sava novada bērnus, vecākus un pedagogus, sniedzot informāciju par riskiem un apdraudējumiem internetā.

 

Īpaši aicinām pieteikties dalībniekus no:

  • Kurzemes reģiona - Liepāja, Ventspils, Kuldīga, Talsi;
  • Vidzemes reģiona - Smiltene, Valmiera, Cēsis;
  • Zemgale - Bauska, Dobele.

Š.g. augusta otrajā pusē, kā ierasts, tiks organizēts apmācību seminārs vēstnešiem. Vēl tiks lemts, vai seminārs būs klātienē vai tiešsaistē. Seminārs dalībniekiem ir bezmaksas. Priekšroka tiks dota tiem kandidātiem, kuri nāk no reģioniem, kuros šobrīd nav aktīva brīvprātīgo Drošāka interneta vēstnešu pārstāvība un tiem, kuri līdz šim jau organizējuši dažādas aktivitātes bērniem par šo tēmu.


Lai efektīvāk izglītotu un informētu reģionos dzīvojošos bērnus, vecākus un skolotājus par drošību internetā, Latvijas Drošāka interneta centrs kopš 2017.gada īsteno Drošāka interneta vēstnešu programmu. Atkarībā no mērķauditorijas vēstneša (lektora) uzdevums ir savu iespēju robežās izglītot sava novada bērnus, vecākus un pedagogus, sniedzot informāciju par riskiem un apdraudējumiem internetā. Drossinternets.lv sniegs atbalstu vēstnešiem gan ar izglītojošiem materiāliem, gan informējot par jaunākajām tendencēm bērniem un jauniešiem lietojot modernās tehnoloģijas.