Jaunumi

06.11.2020 / 12:08

Tiešsaistes domnīca "Nevainojamā interneta seja tuvplānā"

Domnīcas svarīgākā tēma bija aktuālie interneta izmantošanas paradumi jauniešu vidē, influenceru ietekme uz sabiedrību, kā arī ar to saistītie riski. Domnīca norisinājās tiešsaistē un tās videoierakstu iespējams noskatīties šeit>>>.

 

Pasākumā piedalījās vairāki eksperti:

  • Influenceru platformas Baltijā Womstar vadītājs Toms Briedis dalījās savās pārdomās par influencera darba izaicinājumiem un aizkulisēm.
  • Šovmenis un influenceris Renārs Zeltiņš pastāstīja par influenceru iespējām ietekmēt viedokli un sava darba ikdienu.
  • Paneļdiskusijā par interneta un influenceru ietekmi diskutēja mediju eksperts Artūrs Mednis, žurnālists un dīdžejs Toms Grēviņš, Latvijas drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska. Diskusiju vadīja Jorans Šteinhauers.
  • Pēc diskusijas sociālā darba maģistre, sociālā darbiniece darbā ar pusaudžiem Guna Garokalna – Bihela pusaudžu vecumposmu kontekstā risināja provokatīvu tēmu - vai pedagogs var ieņemt influencera lomu bērnu un pusaudžu dzīvē?

Pasākums tika organizēts Eiropas Komisijas projekta par interneta drošību ietvaros, ko īsteno Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija kā Latvijas Drošāka interneta centra sadarbības partneris.