Jaunumi

10.02.2020 / 15:48

Aicinām skolas reģistrēties diagnostikas darbam par drošību ceļu satiksmē

 

Aicinām izglītības iestādes reģistrēties diagnostikas darbam par drošību ceļu satiksmē 10.-12.klasēm, kas notiks atbilstoši izglītības iestādes izvēlētajam datumam 2., 3. vai 4.martā. Latvijas Interneta asociācijas Drošāka interneta centrs (Drossinternets.lv), sadarbojoties ar Valsts izglītības satura centru un Ceļu satiksmes drošības direkciju, organizē diagnostikas darbu par drošību ceļu satiksmē 10.-12. klašu skolēniem. Pedagogi tiek aicināti līdz 25.februārim reģistrēt savas izglītības iestādes 10., 11. un 12. klašu skolēnu dalību diagnostikas darbā vietnē csdd.drossinternets.lv.

 

  • Diagnostikas norise: 2020.gada 2., 3. vai 4.martā tiešsaistē csdd.drossinternets.lv
  • Diagnostikas mērķis: konstatēt skolēnu zināšanas par drošību ceļu satiksmē, noskaidrot skolēnu attieksmi un potenciālo rīcību situācijās, kas saistītas ar drošību uz ceļa, kā arī noteikt skolēnu prasmes kritiski izvērtēt informāciju medijos par notikumiem uz ceļa.
  • Diagnostikas darbs ietvers 32 jautājumus, kas sadalīti tematiskos blokos: ceļu satiksmes noteikumi; kritiskā domāšana; attieksme un rīcība.
  • Diagnostikas darba izpildes laiks un valoda:  40 minūtes, tas būs pieejams latviešu valodā un aizpildāms tikai elektroniski vietnē csdd.drossinternets.lv