DID 2020

2020.gada 11.februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Latvijas Drošāka interneta centrs kā ierasts organizēs aktivitātes, iesaistot pieaugušos, bērnus un jauniešus:

 

Skaties diskusijas “Noķerti tīklā” TIEŠRAIDI internetā

11. februārī, Drošāka interneta dienā (DID2020), aicinām vidusskolas vecuma skolēnus un pieaugušos skatīties diskusijas “Noķerti tīklā” TIEŠRAIDI internetā no plkst.13.00-14.30. Vairāk uzzini šeit >>>

 

Diskusiju vadīs Ingus Bērziņš, DELFI galvenais redaktors, un tajā piedalīsies dāžadu jomu eksperti, kuri runās par to, kā mainījusies pasaule, kopš tehnoloģijas un internets ir plaši ienācis ikdienas dzīvē, un vai esam gatavi tik straujai tehnoloģiju attīstībai.

 

Reģistrē savu pasākumu un saņem promo paku - karodziņu virteni un konfektes

Aicinām iesaistīties arī Jūs Drošāka interneta dienas svinībās un organizēt pasākumus par drošību internetā sava novada, pilsētas, pagasta un ciema skolās, bibliotēkās un jauniešu centros. Lūdzam līdz 27.janvārim informēt mūs par saviem plānotajiem un organizētajiem pasākumiem, aizpildot aptaujas formu.

 

Mēs izveidosim DID2020 PASĀKUMU KARTI, kurā tiks atspoguļoti visi pasākumi, kas notiks Latvijā par godu Drošāka interneta dienai. Visiem pasākumu organizatoriem janvāra beigās nosūtīsim promo paku – karodziņu virteni un konfektes, lai pasākums būtu bērniem un jauniešiem saistošs un iepriecinošs.

 

Piedalies e-Zināšanu čempionātā

Skolēniem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par drošību internetā un medijpratību, līdz 28.februārim aizpildot testu internetā. Testu saites visām vecuma grupām drīzumā tiks publicētas un pieejamas pildīšanai.

2020.gada 2.martā tiks izlozēti 20 laimīgie, kas saņems pārsteiguma balvas no Drossinternets.lv. Piedalies!