DID 2018

6. februārī tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID)

Jau 15. gadu pēc kārtas 2018. gada 6. februārī tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Latvijas Drošāka interneta centrs kā ierasts organizēja aktivitātes, iesaistot skolas, bibliotēkas, bērnus un jauniešus:

DID2018 INFOGRAFIKĀ

Forums jauniešiem "Es esmu internetā! Es piedalos!"  

6.februārī notika jauniešu forums 9.-12. klašu  skolēniem "Es esmu internetā! Es piedalos!". Forums norisinājās Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3. Forumā ar jauniešiem un ekspertiem diskutējām par jauniešu spēju kritiski izvērtēt informāciju, piedaloties internetā notiekošajās aktivitātēs, radot un daloties ar interneta saturu. Vai jaunieši paļaujas uz savu viedokli, vai tomēr ietekmējas no slavenību un citu lietotāju paustās informācijas? PROGRAMMA ŠEIT

 

DID pasākumu karte – informācija par pasākumiem visā Latvijā

Drošāka interneta dienu atzīmēja visā Latvijā - pasākumi  par drošību internetā novados, pilsētās, pagastos notika visu februāri, par kuriem uzzināt Jūs varat DID 2018 PASĀKUMU KARTĒ

 

 

 

Konkurss skolēniem “Foto detektīvs”

Aicinām skolēnus līdz š.g. 28.februārim piedalīties konkursā "Foto detektīvs". Arvien vairāk mēs pasauli uztveram vizuāli - redzam un secinām, redzam un rīkojamies, redzam un ticam. Attēli var melot, mānīt, vēstīt tieši to, ko autors vēlas, tāpēc arī vizuālā informācija ir jāprot kritiski analizēt. Piedalies un nopelni balvas!

Vairāk par konkursu lasi ŠEIT